خلاصه و کلیات پروژه گوی نورانی

پروژه گوی نورانی یکی از محصولات جدید شرکت عرفان صنعت می‌باشد که توسط گروه مهندسی این شرکت به روشی نوین طراحی و اجراشده است. از مشخصات ویژه پروژه گوی نورانی می‌توان به نمای فوق‌العاده در شب و روز اشاره کرد و نیز همه پیکسل‌های روی سازه به‌وسیله پیچ که بسیار عمر بالایی دارد محکم می‌شود این امر در نصب و امنیت محصول بسیار حائز اهمیت می‌باشد

شرح اجرای پروژه

جهت اجرای پروژه گوی نورانی ابتدا می‌بایست، محل نصب توسط کارشناسان شرکت بررسی و ارزیابی گردد. پس از کارشناسی‌های صورت گرفته گودبرداری و بتن‌ریزی جهت نصب پایه گوی صورت می‌گیرد و پس از آماده شدن بستر کار جهت نصب، سازه گوی و پیکسل‌ها به‌صورت مجزا به محل اجرای پروژه ارسال می‌گردد. گوی نورانی به‌صورت دونیم کره هست که در محل نصب مونتاژ می‌گردد و این امر جهت سهولت در جابه‌جایی محصول می‌باشد و به‌صورت پیچ و مهره و بست به یکدیگر اتصال داده می‌شود.

نکته‌ای که حائز اهمیت است، اینکه نمی‌توان گوی را به‌صورت مونتاژ شده به محل نصب ارسال کرد چون در اثر جابه‌جایی امکان آسیب رسیدن به قطعات محصول وجود دارد.

پس از ارسال محصول به محل نصب گروه نصب شرکت یا پیمانکار مربوطه با توجه به آموزش‌ها و راهنمایی‌های صورت گرفته سازه گوی را مونتاژ نموده و به‌وسیله جرثقیل بر روی پایه نصب و راه‌اندازی می‌کنند.

اهداف پروژه

این محصول برای زیباسازی فضای شهر و دل‌انگیز شدن آن در شب طراحی‌شده است و همچنین نمای روز آن زیبا می باشد از اهداف دیگر این محصول امکان نوشتن متن تبلیغاتی و مناسبتی بسته به درخواست مشتری است که جنبه درآمدزایی نیز دارد.

اجزاء و محتوای تشکیل‌دهنده گوی نورانی

  • سازه فلزی کروی شکل به‌صورت دونیم کره به قطر۲/۵ متر حاوی ۴۸ مسیر تسمه فلزی و ستون به قطر ۵ اینچ رنگ سفید الکترواستاتیک
  • پایه گوی به‌صورت پیش‌فرض با ارتفاع‌۲/۵ متر و قطر ۲۷ سانتیمتر در نظر گرفته‌شده است که بر اساس سفارش مشتری قابل‌تغییر می‌باشد
  • کفی و بولت و شابلون
  • ۲۳۰۰ عدد پیچ جهت نصب پیکسل بر روی سازه فلزی
  • باکس مرکزی با ۴۸ خروجی
  • ۴۸ پیکسل ۲۴ شعله
  • ۱۰۰ عدد پیچ و مهره سایز ۸ گالوانیزه جهت اتصال دونیم کره به یکدیگر

سازمان‌های اجرایی

این محصول جهت استفاده شهرداری‌ها، تالارها، هتل‌ها، هیئت‌ها و کلیه ارگانهایی که نیاز به تبلیغات و تزیینات شهری دارند قابل‌استفاده می‌باشد.

برنامه زمان پروژه

این پروژه درصورتی‌که مکان اجرا آن آماده باشد ظرف مدت ۲ الی ۳ روز قابل‌اجرا می‌باشد.

error: Content is protected !!