خلاصه و کلیات پروژه میدان سرداران محلات

از پروژه‌های هرمی شکل شرکت عرفان صنعت اصفهان، می‌توان به پروژه میدان سرداران محلات که یکی از زیباترین جلوه‌های نورپردازی میدانی است اشاره کرد. پروژه‌های هرمی شکل در اکثر نقاط کشور توسط شرکت عرفان صنعت طراحی و اجرا گردیده است. این مدل از نورپردازی میدانی به روش‌های نیم هرم و دونیم هرم می‌تواند پیاده‌سازی شود و با توجه به قطر میدان در ابعاد و اندازه‌های مختلف اجرا گردد. یکی از عواملی که به زیباتر شدن هرچه بیشتر این پروژه کمک می‌کند، ایجاد حالت سه‌بعدی فوق‌العاده با استفاده از اجرای بازی‌ها و انیمیشن‌ها به‌صورت طولی و عرضی است.

شرح اجرای پروژه

جهت اجرای پروژه نورپردازی هرمی، ابتدا باید محل اجرای پروژه توسط کارشناسان و یا نمایندگان شرکت ارزیابی گردد. در این ارزیابی قطر میدان به برج نوری موجود یا موردنیاز و همچنین شیب زمین موردبررسی قرار می‌گیرد. پس از انجام نقشه‌برداری‌های لازم، کفی گذاری و بتن‌ریزی در اطراف میدان و مرکز آن صورت می‌پذیرد و پایه‌گذاری می‌شود. همچنین تمام پایه‌ها به‌صورت گرد فلزی به هم متصل می‌شوند. برج نوری استفاده‌شده در پروژه محلات ۱۲ متر ارتفاع دارد که به‌وسیله وینچ متحرک برقی می‌تواند جابجا گردد. باکس مرکزی و ریسه‌ها با استفاده از وینچ به‌طرف پایین و بالا حرکت داده می‌شود. در پروژه محلات ۶۴ عدد ریسه ۴۰ شعله به‌وسیله سیم بکسل و کرپی به رینگ‌های تعبیه‌شده متصل می‌گردد.

اهداف پروژه

پروژه میدان سرداران محلات در راستای زیباسازی شهری و جذب توریست می‌باشد که نمای روز و شب فوق‌العاده‌ای در میدان سرداران محلات ایجاد کرده است.

اجزاء و محتوای تشکیل‌دهنده میدان سرداران محلات

* باکس مرکزی ۶۴ خروجی ۱ عدد

* ریسه ۲۰ متری ۴۰ شعله ۶۴ عدد

* کفی ۲۰×۲۰، ۲۵ متر

* رینگ با مساحت ۱۱۰ متر

* پایه فلزی با ارتفاع ۲/۵ متر ۲۵ عدد

* سیم بکسل و کرپی

* فلنج

* برج نوری ۱۲ متری متحرک برقی

اطلاعات سازمان‌های اجرایی

با توجه به اینکه پروژه نورپردازی هرمی غالباً در میدان‌ها قابل‌اجرا است جهت استفاده ارگان‌های دولتی مخصوصاً شهرداری‌ها مناسب می‌باشد.

برنامه زمان پروژه

پروژه فوق در صورت آماده بودن زیرساخت‌ها بین ۱ الی ۲ هفته قابل‌اجرا است.

تماس با کارشناس فروش در واتساپ
ارسال در واتساپ