اجرای هرم نور در تهران

هرم نور یکی از بهترین انتخاب‌ها برای نورپردازی میدان می‌باشد. هرم نور با ریسه‌های بلوطی فول کالر اجرا می‌گردد. این پروژه توسط شرکت عرفان صنعت اصفهان (به‌عنوان اولین تولیدکننده ریسه بلوطی در کشور) و شرکت رهاب برج عمران در تهران اجرا گردیده است.

پس از بازدید کارشناسان و محاسبه شیب زمین و ابعاد برداری مهندسان شرکت و آماده شدن نقشه پروژه، مراحل اجرایی آغاز گردید. ابتدا کفی برداری و کفی گذاری پایه‌ها و برج وسط طبق نقشه انجام گردید. پس از مهیا شدن کفی‌ها طی چند روز، برج و پایه‌ها روی کفی پیچ می‌شوند. سپس رینگ روی پایه‌ها پیچ می‌شود. در مرحله بعد ریسه‌ها در مسیر سیم بکسل تعبیه می‌گردد و سپس سیم بکسل از بالای برج و از پایین روی رینگ توسط کرپی‌ها مهار می‌شود. بعد از نصب باکس فرمان، کابل‌کشی صورت می‌گیرد و اتصالات باکس انجام می‌شود. در پایان ارت گذاری و سپس پروژه تست می‌شود.

این هرم نورانی به قطر ۳۶ متر و ارتفاع ۱۲ متر می‌باشد. ۶۴ عدد مسیر ۴۰ شعله جهت نورپردازی در این پروژه استفاده گردیده است.

 هرم نور به‌واسطه شکل اجرا (هرم) از هر زاویه‌ای دید دارد و بیننده از هرجایی می‌تواند از افکت‌ها و نورپردازی آن لذت بصری را تجربه نماید.

۲۵ عدد کفی و بولت

۲۵ عدد پایه ۲٫۵ متری

۱ عدد رینگ دایره‌ای شکل به قطر ۳۶ متر

۱ عدد برج ۱۲ متری با وینچ متحرک

پیچ و مهره برای اتصالات

۱۳۰۰ مترسیم بکسل و ۱۲۸ عدد کرپی

۶۴ عدد ریسه بلوطی فول کالر ۴۰ شعله

۱ عدد باکس فرمان ۶۴ خروجی

تجهیزات ارت

 هرم نور به‌واسطه دید از هر زاویه برای میادین شهری مناسب می‌باشد، به همین دلیل شهرداری‌ها می‌توانند با استفاده از این پروژه هرم نور، جلوه‌های بصری خاص و هیجان‌انگیزی به شهر بدهند.

پروژه هرم نور پس از تائید کارفرما، ظرف یک هفته قابل‌اجرا می‌باشد.

این پروژه را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

کانالهای ما در شبکه های اجتماعی: