اجرای هرم در میدان سرداران محلات

از پروژه‌های هرمی شکل شرکت عرفان صنعت اصفهان، می‌توان به پروژه میدان سرداران محلات که یکی از زیباترین جلوه‌های نورپردازی میدانی است اشاره کرد. پروژه‌های هرمی شکل در اکثر نقاط کشور توسط شرکت عرفان صنعت طراحی و اجرا گردیده است. این مدل از نورپردازی میدانی به روش‌های نیم هرم و دونیم هرم می‌تواند پیاده‌سازی شود و با توجه به قطر میدان در ابعاد و اندازه‌های مختلف اجرا گردد. یکی از عواملی که به زیباتر شدن هرچه بیشتر این پروژه کمک می‌کند، ایجاد حالت سه‌بعدی فوق‌العاده با استفاده از اجرای بازی‌ها و انیمیشن‌ها به‌صورت طولی و عرضی است.

جهت اجرای پروژه نورپردازی هرمی، ابتدا باید محل اجرای پروژه توسط کارشناسان و یا نمایندگان شرکت ارزیابی گردد. در این ارزیابی قطر میدان به برج نوری موجود یا موردنیاز و همچنین شیب زمین موردبررسی قرار می‌گیرد. پس از انجام نقشه‌برداری‌های لازم، کفی گذاری و بتن‌ریزی در اطراف میدان و مرکز آن صورت می‌پذیرد و پایه‌گذاری می‌شود. همچنین تمام پایه‌ها به‌صورت گرد فلزی به هم متصل می‌شوند. برج نوری استفاده‌شده در پروژه محلات ۱۲ متر ارتفاع دارد که به‌وسیله وینچ متحرک برقی می‌تواند جابجا گردد. باکس مرکزی و ریسه‌ها با استفاده از وینچ به‌طرف پایین و بالا حرکت داده می‌شود. در پروژه محلات ۶۴ عدد ریسه ۴۰ شعله به‌وسیله سیم بکسل و کرپی به رینگ‌های تعبیه‌شده متصل می‌گردد.

پروژه میدان سرداران محلات در راستای زیباسازی شهری و جذب توریست می‌باشد که نمای روز و شب فوق‌العاده‌ای در میدان سرداران محلات ایجاد کرده است.

 باکس مرکزی ۶۴ خروجی ۱ عدد

 ریسه ۲۰ متری ۴۰ شعله ۶۴ عدد

 کفی ۲۰×۲۰، ۲۵ متر

 رینگ با مساحت ۱۱۰ متر

 پایه فلزی با ارتفاع ۲/۵ متر ۲۵ عدد

 سیم بکسل و کرپی

 فلنج

 برج نوری ۱۲ متری متحرک برقی

با توجه به اینکه پروژه نورپردازی هرمی غالباً در میدان‌ها قابل‌اجرا است جهت استفاده ارگان‌های دولتی مخصوصاً شهرداری‌ها مناسب می‌باشد.

پروژه فوق در صورت آماده بودن زیرساخت‌ها بین ۱ الی ۲ هفته قابل‌اجرا است.

این پروژه را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

کانالهای ما در شبکه های اجتماعی: