اجرای تونل نور- شهر ساوه

اجرای تونل نور ساوه با ریسه بلوطی و به‌صورت فول کالر یکی از متدهای نورپردازی شهری می‌باشد. این پروژه توسط شرکت عرفان صنعت یکی از بزرگ‌ترین تونل‌های نوری کشور می‌باشد و در شهر ساوه استان مرکزی نصب و اجرا گردیده است.

طول 184 متر

عرض 10.5 متر

ارتفاع 6 متر

جهت اجرای این پروژه، ابتدا مکان موردنظر توسط کارشناسان شرکت موردبررسی قرار می‌گیرد و کلیه جوانب ازجمله شیب زمین، طول و عرض مسیر و موانع احتمالی بررسی می‌شود. پس از ابعاد برداری و تهیه نقشه 3D مراحل زیرسازی، کفی برداری و کفی گذاری انجام می‌شود. در مرحله‌ی بعد سازه فلزی بر روی بیس پلیت ها نصب‌شده و سپس سیم‌های بکسل از دو طرف مهار می‌گردد. همچنین ریسه‌ها روی بکسل ها بسته می‌شود. سپس کابل ریسه‌ها در داخل باکس مرکزی بسته می‌شود. در مرحله‌ی آخر ارت گذاری انجام می‌شود و پس از راه‌اندازی و رفع عیوب احتمالی، تحویل کارفرما می‌گردد.

تونل نور فول کالر، ایده‌ی فوق‌العاده‌ای برای نورپردازی شهری، اماکن تجاری و تالارها و … می‌باشد. این تونل نور در هر مکانی که نصب‌شده است از استقبال مردمی فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده است.

۱۲۸ عدد کفی و بولت
۱۲۸ عدد ستون فلزی
سیم بکسل نمره ۳ = ۷۵۰ متر
ریسه بلوطی ۴۰ شعله = ۶۴ عدد
باکس مرکزی ۱۶ خروجی = ۴ عدد
تجهیزات ارت
کانال کابل
کابل ۷۵/۰ * ۳ = ۱۲۰۰ متر
کرپی= ۱۲۸ عدد

تونل نورانی به دلیل ایجاد حس هیجان در بازدیدکنندگان می‌تواند در مدخل و ورودی تالارها، پاساژها، هتل‌ها، اماکن عمومی، پارک‌ها، هیئت‌ها (جشن و سوگواری) و … نصب گردد.

پروژه فوق درصورتی‌که تمامی شرایط اجرایی آماده باشند ظرف مدت ۲ هفته قابل‌اجرا می‌باشد.

این پروژه را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

کانالهای ما در شبکه های اجتماعی: