اجرای تونل نور در فرخ شهر چهارمحال و بختیاری

پروژه تونل نورانی فرخ شهر، پروژه‌ای کاملاً مهندسی و یکی از زیباترین و جدیدترین محصولات شرکت عرفان صنعت اصفهان می‌باشد که با تلفیق رنگ و نور و برنامه‌های فوق العاده جذاب، نمای بسیار زیبایی به فضای شهری داده است. لازم به ذکر است که کلیت پروژه تونل نورانی از طراحی تا اجرای کامل توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت عرفان صنعت صورت گرفته است.

جهت اجرای این پروژه‌ها، ابتدا می‌بایست مکان مورداجرا توسط کارشناسان موردبررسی قرار گیرد و کلیه جوانب ازجمله شیب زمین، طول و عرض مسیر و موانع احتمالی بررسی شود. پس از نقشه‌برداری‌ها و انجام محاسبات، نقشه‌کشی و طرح ۳D انجام می‌شود. در مرحله بعدی زیرسازی کفی گذاری و بتن‌ریزی انجام می‌گیرد و پس‌ازآنکه کفی‌های اجرا محکم شدند، سازه‌های فلزی در مکان‌های مشخص‌شده پیچ و پیکسل‌های تولید شرکت بر روی سازه متصل می‌شوند. سپس کابل‌های ریسه‌ها در داخل باکس مرکزی بسته‌شده و درنهایت ارت گذاری سازه صورت گرفته و پروژه راه‌اندازی می‌گردد.

پروژه تونل نورانی با اجرای رقص نورهای فوق العاده و حیرت‌انگیز نمای بسیار زیبایی به فضای شهری، اماکن، هتل‌ها و… می‌دهد که قطعاً باعث جذب گردشگر و مشتری به مکان اجرایی خواهد شد.

۶۴ عدد کفی و پیچ فلزی

سازه فلزی کمانی ۳۲ عدد

پیچ و مهره جهت پایه‌ها بر روی کفی

باکس مرکزی ۱۶ خروجی و ۲ عدد ورودی

پیکسل ۴۰ شعله ۳۲ عدد

تجهیزات ارت

کانال کابل

کابل ۷۵%*۳=۶۰۰ متر

با توجه به اینکه تونل نورانی یکی از به‌روزترین المان‌های نورپردازی می‌باشد و از تنوع بسیار بالا در نحوه اجرا و نوع متریال مصرفی برخوردار است، می‌تواند جهت ورودی تالارها، هتل‌ها، پارک‌ها، خیابان‌های اصلی، هیئت‌ها و… استفاده گردد.

پروژه فوق درصورتی‌که تمامی شرایط اجرایی آماده باشند ظرف مدت ۲ هفته قابل‌اجرا است.

این پروژه را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

کانالهای ما در شبکه های اجتماعی:

تماس با کارشناس فروش در واتساپ
ارسال در واتساپ