اجرای تونل نور در فرخ شهر چهارمحال و بختیاری

پروژه تونل نورانی فرخ شهر، پروژه‌ای کاملاً مهندسی و یکی از زیباترین و جدیدترین محصولات شرکت عرفان صنعت اصفهان می‌باشد که با تلفیق رنگ و نور و برنامه‌های فوق العاده جذاب، نمای بسیار زیبایی به فضای شهری داده است. لازم به ذکر است که کلیت پروژه تونل نورانی از طراحی تا اجرای کامل توسط کارشناسان متخصص و مجرب شرکت عرفان صنعت صورت گرفته است.

جهت اجرای این پروژه‌ها، ابتدا می‌بایست مکان مورداجرا توسط کارشناسان موردبررسی قرار گیرد و کلیه جوانب ازجمله شیب زمین، طول و عرض مسیر و موانع احتمالی بررسی شود. پس از نقشه‌برداری‌ها و انجام محاسبات، نقشه‌کشی و طرح ۳D انجام می‌شود. در مرحله بعدی زیرسازی کفی گذاری و بتن‌ریزی انجام می‌گیرد و پس‌ازآنکه کفی‌های اجرا محکم شدند، سازه‌های فلزی در مکان‌های مشخص‌شده پیچ و پیکسل‌های تولید شرکت بر روی سازه متصل می‌شوند. سپس کابل‌های ریسه‌ها در داخل باکس مرکزی بسته‌شده و درنهایت ارت گذاری سازه صورت گرفته و پروژه راه‌اندازی می‌گردد.

پروژه تونل نورانی با اجرای رقص نورهای فوق العاده و حیرت‌انگیز نمای بسیار زیبایی به فضای شهری، اماکن، هتل‌ها و… می‌دهد که قطعاً باعث جذب گردشگر و مشتری به مکان اجرایی خواهد شد.

۶۴ عدد کفی و پیچ فلزی

سازه فلزی کمانی ۳۲ عدد

پیچ و مهره جهت پایه‌ها بر روی کفی

باکس مرکزی ۱۶ خروجی و ۲ عدد ورودی

پیکسل ۴۰ شعله ۳۲ عدد

تجهیزات ارت

کانال کابل

کابل ۷۵%*۳=۶۰۰ متر

با توجه به اینکه تونل نورانی یکی از به‌روزترین المان‌های نورپردازی می‌باشد و از تنوع بسیار بالا در نحوه اجرا و نوع متریال مصرفی برخوردار است، می‌تواند جهت ورودی تالارها، هتل‌ها، پارک‌ها، خیابان‌های اصلی، هیئت‌ها و… استفاده گردد.

پروژه فوق درصورتی‌که تمامی شرایط اجرایی آماده باشند ظرف مدت ۲ هفته قابل‌اجرا است.

این پروژه را به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

کانالهای ما در شبکه های اجتماعی:

ارتباط با کارشناسان فروش شرکت عرفان صنعت اصفهان
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
محمد قربانی
آنلاین
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
علی جمشیدیان
آنلاین
WeCreativez WhatsApp Support
کارشناس فروش
مصطفی قربانی
آنلاین