جهت خریدریسه بلوطی وبقیه محصولات فرم زیر را پر کنیدتا همکاران ما،در بخش فروش باشماتماس بگیرند ودر صورت نیاز به تماس با ما و توضیحات درباره ی سفارش خود از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن: ۳۳۵۷۴۵۳۱-۰۳۱  ۴ خط

فکس: ۳۳۵۷۴۵۳۱-۰۳۱

ایمیل: info@erfansanat.com

 

 

سفارش محصول

پرفروشترین محصولات شرکت عرفان صنعت

ریسه بلوطی فول کالر

ریسه بلوطی فول کالر، یک محصول قابل کنترل، شامل جعبه ­ی فرمان و حباب ­های لامپ بلوطی با نوری کاملا یکنواخت و مصرف انرژی پایین است که برنامه های متنوع، جالب و منحصر به فردی را در راستای نورپردازی و زیباسازی شهری ارائه می­دهد. این محصول مجهز به ریموت کنترل ۱۲ کاناله با قابلیت تغییر سرعت و تعویض برنامه­ ی در حال اجرا می باشد.جهت استعلام قیمت ریسه بلوطی فرم روبرو را پر کنید

ریسه لامپ بلوطی فول کالردوبعدی-عرفان صنعت اصفهان

ریسه لامپ بلوطی دو بعدی، برنامه های متنوع،جالب ومنحصر به فردی  در قالب انواع افکت‌ها و انیمیشن های دو بعدی ، سه بعدی،متن و تصاویر متحرک  با نوری کاملا یکنواخت و مصرف انرژی پایین ارائه می دهد.

این محصول به صورت سازه های  مختلف ، پرده نمایش و طرح های پیشنهادی مشتریان قابل پیاده سازی می باشد.جهت استعلام قیمت ریسه بلوطی فرم روبرو را پر کنید

ریسه ال ای دی هفت رنگ بلوطی عرفان صنعت اصفهان

ریسه ال ای دی هفت رنگ بلوطی، شامل حباب‌های لامپ بلوطی است که با بهره گیری از تکنولوژی روز led smd ، نوری کاملا یکنواخت با مصرف انرژی بسیار پایین ارائه می دهد.

ریسه ال ای دی هفت رنگ بسیار ساده و مناسب جهت نورپردازی و زیباسازی شهرها ،خصوصا در ایام جشن‌ها می باشد و دارای ۷ رنگ سفید،صورتی،فیروزه ای،آبی،زرد،قرمزو سبز است که در بازه ی زمانی دقیق ۱٫۲۸ ثانیه ای تغییر رنگ می دهد.جهت استعلام قیمت ریسه بلوطی فرم روبرو را پر کنید

ریسه بلوطی تک رنگ,عرفان صنعت اصفهان

محصول ریسه بلوطی تک رنگ، شامل حباب های لامپ بلوطی است که با بهره گیری از تکنولوژی روز led smd ، نوری کاملا یکنواخت و ثابت، با مصرف انرژی بسیار پایین ارائه می‌دهد.
این محصول بسیار ساده و مناسب جهت آذین بندی و زیباسازی شهرها ،خصوصا در ایام جشن ها و مراسم عزاداری است و در رنگ‌هایی نظیرقرمز،سبز،آبی،سفید،صورتی ،فیروزه ای و هم چنین به صورت رنگ‌های پرچم(شامل سه رنگ سبز،سفید و قرمز) ویژه ی ایام ۲۲ بهمن در طول ها وتعداد شعله های مختلف، مطابق با سفارش مشتری قابل ارئه می باشد.

.جهت استعلام قیمت ریسه بلوطی فرم روبرو را پر کنید